Zavřít

17.10.2017

Překvapení od Kozla Ovozla

Již několik let je naše škola zapojena do projektu Státního zemědělského intervenčního fondu, který se nazývá „Ovoce do škol“. V rámci tohoto projektu dostávají děti ve školách pravidelně dvakrát za měsíc ovoce nebo zeleninu zdarma. Přibližně před rokem byla veřejnosti představena mobilní aplikace Kozel Ovozel“, kterou nechal SZIF v rámci propagačních aktivit vytvořit právě pro tento projekt. Jednalo se o vědomostní kvíz, určený žákům 1. stupně základních škol. Hravou formou si děti prohloubily vědomosti o ovoci a zelenině, o jejich příznivém vlivu na naše zdraví, ale i o pěstování.

Do hry se hned podařilo zapojit nejen děti, ale i jejich rodiče a prarodiče. Někdo přemluvil kamarády a širší rodinu, dospělým hráčům se podařilo vtáhnout do hry přátele a kolegy v zaměstnání. Díky všem, kteří posílali body naší škole, jsme skončili na krásném 6. místě. Za odměnu škola obdržela věcný dar v hodnotě 5 000 Kč. Tímto dárkem jsou atraktivní hry pro naše žáky.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *