Zavřít

26.9.2018

Hudební pohádka

První velkou akcí v novém školním roce byla návštěva divadelní pohádky ve Smetanově domě v Litomyšli. V pátek 14. září shlédli žáci představení Karlovarského Hudebního divadla – Divadla Dětí s názvem „O Balince, dobrém štěněti“. Zatoulané štěně Balinka potkalo kocoura Roberta, kocouřího čaroděje. Ten chtěl předvést čarování, ale nemohl tak učinit v zaneřáděném prostředí. Učil tedy štěně Balinku základním principům ekologického chování a především správnému třídění odpadu. V průběhu tohoto interaktivního představení se mohly děti osobně zapojit do dění na jevišti, což je pro ně velmi atraktivní. Celá pohádka byla protkána písničkami, jejichž texty byly motivovány právě tříděním odpadů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *